baner750x100

WYKAZ WŁADZ I ORGANÓW OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W ELBLĄGU W KADENCJI 2017-2021

PREZYDIUM ZARZĄDU OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W   ELBLĄGU W KADENCJI 2017-2021

 

prezydium ZO 2017-2021

t.sienkiewicz p.klarecki t.konopka

Prezes Zarządu

Tadeusz Sienkiewicz

Wiceprezes ds. Sportu

Przemysław Klarecki

Wiceprezes ds. Młodzieży

Teresa Konopka

r.warankow d.trzcinski  Mariusz Ciepieniak
Sekretarz

Ryszard Waranków

Skarbnik

Dariusz Trzciński

Wiceprezes ds. Ochrony i

Zagospodarowania Wód

Mariusz Ciepieniak

 

 

WYKAZ   WŁADZ I ORGANÓW OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W   ELBLĄGU W KADENCJI 2017-2021

ZARZĄD OKRĘGU

L.p.

Imię i nazwisko

Koło PZW

Funkcja

1.

Tadeusz Sienkiewicz

Pieniężno

Prezes

2.

Przemysław Klarecki

Pasłęk

Wiceprezes ds. Sportu

3.

Teresa Konopka

Elbląg ZNP

Wiceprezes ds. Młodzieży

4.

Ryszard Waranków

Elbląg Miasto-Śródmieście

Sekretarz

5.

Dariusz Trzciński

Braniewo

Skarbnik

6.

Mariusz Ciepieniak

Elbląg Energetyk

Wiceprezes ds.Ochrony i Zagospodarowania Wód

7.

Zbigniew Dalecki

Prabuty

Członek Zarządu

8.

Zbigniew Domagalski

Susz

Członek Zarządu

9.

Wojciech Frąckiewicz

Młynary

Członek Zarządu

10.

Grzegorz Gryga

Gronowo Elbląskie

Członek Zarządu

11.

Marek Jasiński

Elbląg Miasto-Śródmieście

Członek Zarządu

12.

Ryszard Kisiel

Elbląg Sielanka

Członek Zarządu

13.

Wiesław Kobylaniec

Kwidzyn

Członek Zarządu

14.

Edward Małecki

Nowy Dwór Gdański

Członek Zarządu

15.

Lech Solarski

Elektrociepłownia Elbląg

Członek Zarządu

16.

Marcin Stańczyk

Susz Twister

Członek Zarządu

17.

Antoni Wiśniewski

Elbląg Zamech

Członek Zarządu

 

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

 

L.p.

Imię i nazwisko

Koło PZW

Funkcja

1.

Henryk Biedulski

Elbląg nr 34

Przewodniczący

2.

Krzysztof Krokwiński

Malbork Garnizon

Zastępca Przewodniczącego

3.

Andrzej Parys

Elbląg Sielanka

Sekretarz

4.

Mariusz Dąbrowski

Cukrownia Malbork

Członek

5.

Zdzisław Milarski

Sztutowo

Członek

6.

Mariusz Mróz

Elbląg Policja

Członek

7.

Wiesław Tomaszewicz

Chruściel

Członek

OKRĘGOWY SĄD KOLEŻEŃSKI

L.p.

Imię i nazwisko

Koło PZW

Funkcja

1.

Kowalczyk Krzysztof

Kwidzyn

Przewodniczący

2.

Piotr Pankowski

Malbork Garnizon

Zastępca Przewodniczącego

3.

Janusz Kwiatkowski

Kisielice

Sekretarz

4.

Jarosław Drąg

Cukrownia Malbork

Członek

5.

Józef Łapacz

Stare Pole

Członek

6.

Jerzy Kos

Stegna

Członek

7.

Stanisław Kulik

Dzierzgoń

Członek

8.

Zbigniew Polakowski

Braniewo

Członek

9.

Roman Tokarski

Pasłęk

Członek