baner750x100

Zapowiedzi

Komunikat OKS - 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Okręgowy Kaitanat Sportowy informuje, że zbiórka zawodników uprawnionych do startu w 5 zawodach z cyklu Grand Prix Okręgu będzie w dniu 17 listopada 2019 roku o godz. 6.30 na bazie wędkarskiej Węgle-Żukowo.

Prosimy zawodników o potwierdzenie obecności do dnia 14 listopada do godz. 14.00 adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670.

Lista wylosowanych par zawodników zostanie opublikowana w dniu 14 listopada 2019 roku do godz. 15.00.

Jednocześnie informujemy, że po zawodach nastąpi wręczenie nagród w generalnej klasyfikacji indywidualnej i drużynowej cyklu.

 

Komunikat - 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Okręgowy Kaitanat Sportowy informuje, że zbiórka zawodników uprawnionych do startu w 5 zawodach z cyklu Grand Prix Okręgu będzie w dniu 17 listopada 2019 roku o godz. 6.30 na bazie wędkarskiej Węgle-Żukowo.

Prosimy zawodników o potwierdzenie obecności do dnia 14 listopada do godz. 14.00 adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670.

Lista wylosowanych par zawodników zostanie opublikowana w dniu 14 listopada 2019 roku do godz. 15.00.

 

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na 3.11.2019 r.

Losowanie par zawodników i numerów łodzi na 4 zawody z cyklu Grand Prix Okręgu

Rzeka Nogat – Letniki 03.11.2019 r.

Sektor A

1

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

D

4

1

2

ZŁOTA RYBKA

ROMANOWSKI Grzegorz

D

15

1

3

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

D

1

2

4

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

D

24

2

5

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

I

10

3

6

Koło POLICJA I Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

D

23

3

7

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Stanisław

D

8

4

8

TUBIS Pasłęk

ZYGARYN Grzegorz

D

26

4

9

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

ŻYLIŃSKI Adam

D

9

5

10

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

D

18

5

11

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

D

13

6

12

Koło GRONOWO Elbląskie I

DĄBROWSKI Radosław

D

17

6

13

Koło MŁYNARY I

OLEKSÓW Wojciech

D

16

7

14

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

D

20

7

15

Koło TWISTER I Susz

FEDUS Dariusz

D

2

8

16

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

D

12

8

17

Koło GARNIZON Malbork II

SZLOSOWSKI Tomasz

D

21

9

18

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

27

9

19

SUPER GRUPA

SMILGIN Maciej

D

3

10

20

Koło MŁYNARY II

FRĄCKIEWICZ Wojciech

D

19

10

21

Koło STARE POLE I

WALA Grzegorz

D

5

11

22

Solano Fishing Team

SADOWSKI Artur

D

7

11

23

Koło POLICJA Elbląg

WRZOSEK Wiesław

D

14

12

24

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

D

22

12

25

PARASOLKI TEAM

PŁOSIŃSKI Karol

D

11

13

26

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

D

25

13

27

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

6

14

 

 

 

Sektor B

1

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

D

44

15

2

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

D

51

15

3

ZŁOTA RYBKA

SKOLIMOWSKI Kazimierz

D

40

16

4

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

D

52

16

5

Koło TWISTER I Susz

DUMKIEWICZ Ireneusz

D

28

17

6

Solano Fishing Team

STRĄK Michał

D

36

17

7

Koło GARNIZON Malbork II

ŻARSKI Ariel

D

35

18

8

Koło STARE POLE I

ŁAPACZ Józef

D

41

18

9

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

D

39

19

10

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

D

46

19

11

Koło MŁYNARY I

WIERCIŃSKI Piotr

D

45

20

12

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

D

50

20

13

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

D

29

21

14

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

GĄSAK Marcin

D

43

21

15

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

D

33

22

16

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

42

22

17

PARASOLKI TEAM

CHOMICZ Michał

D

31

23

18

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

D

53

23

19

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

D

30

24

20

Koło POLICJA I Elbląg

SKOTAREK Adrian

D

38

24

21

Koło MŁYNARY II

KACZYŃSKI Tomasz

D

34

25

22

SUPER GRUPA

LICHOCIŃSKI Piotr

D

49

25

23

TUBIS Pasłęk

BRULIŃSKI Arkadiusz

D

37

26

24

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

D

48

26

25

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

I

32

27

26

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

D

47

27

 

 

Uwaga wędkarze - 3.11.2019 r.

UWAGA WĘDKARZE

W związku z przeprowadzeniem Okręgowych Zawodów Spinningowych z łodzi, łowisko na rzece Nogat od km 30 rzeki do śluzy w Michałowie jest zajęte w dniu 3.11.2019 r.

Prosimy wędkarzy o nie wypływanie na łodziach w godzinach od 6.30 do 14.30.

Za utrudnienia przepraszamy.

ZO PZW W Elblągu

 

4 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu - komunikat nr 1

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że kolejne okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu o Puchar Prezesa Koła PZW w Starym Polu odbędą się 03.11.2019 na rzece Nogat w m. Letniki.

Zawody zostaną zorganizowane we współpracy z Kołem PZW w Starym Polu..

Rozgrywane będą z łodzi w 2 sektorach zgodnie z Regulaminem GP.

Sektor A i B ustanowiony będzie na odcinku od  30 km rzeki Nogat do 100 m przed śluzą w Michałowie..

Zawodnicy obowiązkowo muszą posiadać siatki do przechowywania ryb, środki ratunkowe dla każdego zawodnika na łodzi.

Czytaj więcej...