baner750x100

Młodzież

Zaproszenie na Wiosenne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży

Tradycyjnie od wielu lat Zarząd Okręgu PZW organizuje w/w zawody we współpracy z Urzędem Miasta Elbląga. Zawody odbędą się w dniu 3 maja 2017r na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblągu. Celem zawodów jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży oraz popularyzowanie wędkarstwa jako czynnego wypoczynku i aktywnego obcowania z przyrodą. Dla zwycięzców drużynowych i indywidualnych przewidziano nagrody. Dla zwycięskich drużyn nagrodami będą „Puchary Prezydenta Elbląga”.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego " Czyste wody, zdrowe ryby" 2016

IMG 4796Dnia 28.10 2016r w gmachu WMB Pedagogocznej w E-gu odbyła się X edycja konkursu plastycznego  „CZYSTE WODY-ZDROWE RYBY”-2016 organizowanego przez Komisję d/s Młodzieży ZO PZW w Elblągu.
Na konkurs wpłynęło 126 prac plastycznych wytypowanych przez n-li ze szkół podstawowych oraz 6-latków z elbląskich przedszkoli.
Prace były ciekawe tematycznie wykonane róznymi  technikami plastycznymi,estetyczne i zgodne z regulaminem .Komisja konkursowa nagrodziła  9 prac oraz 3 wyróznienia w 3 kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do X jubileuszowej edycji konkursu plastycznego pod hasłem "Czyste wody, zdrowe ryby".

dzieciZapraszamy dzieci ze szkół podstawowych z Elbląga i gminy Elbląg do udziału w 10 edycji konkursu plastycznego pt "Czyste Wody, Zdrowe Ryby". Finał i uroczysta gala odbędzie się w WMB Pedagogicznej w Elblągu ul.Św. Ducha w dniu 28.10.2016 o godzinie 11:00.
Prace zgodne z regulaminem konkursu należy dostarczyć do Biura Okręgu PZW w Elblągu,ul.Sukiennicza 10 do dnia 24.10.2016r., najpóźniej do godziny 15:00.

Czytaj więcej...

CZYSTE WODY-ZDROWE RYBY - relacja

zawodnicy w czapeczkach i pamiątkowych koszulkachW dn.17 09 2016 przy pięknej pogodzie i dużej liczbie zawodników odbyła się 1 część zadania proekologicznego,- "CZYSTE WODY-ZDROWE RYBY'.Były to zawody wędkarskie,których organizatorem była  Komisja d/s Młodzieży OPZW wraz z Kołem PZW- Elektrociepłownia Elbląg,a głównym sponsorem -Prezydent Miasta Elbląga. Pozostali sponsorzy to Koło PZW- Specjal,Firma HYDROPRESS i Firma HANYANG ZAS-Elblag.

Czytaj więcej...