baner750x100

Młodzież

Piknik rodzinny i zawody wędkarskie dla dzieci w Suszu

IMG 4101W dniu  18.06.2017r. na terenie stanicy wędkarskiej w m. Bronowo położonej nad jeziorem Burgale odbył się piknik rodzinny połączony z zawodami wędkarskimi i zabawami dla najmłodszych wędkarzy o "Puchar Burmistrza Susza". W trakcie imprezy dokonano uroczystego otwarcia i oddania do użytku dla wędkarzy nowego budynku gospodarczego. Uczestnikiem spotkania był Pan Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski .Organizatorem imprezy było Koło PZW w Suszu.

Czytaj więcej...

DZIEŃ DZIECKA - KOŁO TWISTER SUSZ

zdj.1Dnia 18 czerwca 2017 roku na stawie w miejscowości Falknowo, tradycją lat ubiegłych odbył się Dzień Dziecka w Kole PZW Twister Susz. Pogoda podczas czwartej edycji tego miłego spotkania jak zwykle nas nie zawiodła. Imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, najmłodsze pociechy rywalizowały ze sobą w połowie okazałych ryb oraz wielu innych grach i zabawach sportowych. Wszystkie dzieci zajęły PIERWSZE MIEJSCA , otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe medale. Całość imprezy uwieńczyła wspólna biesiada przy ognisku.

Czytaj więcej...

Wyniki - Wiosenne Zawody dla Dzieci i Młodzieży o „Puchar Prezydenta Elbląga”

IMG 9401Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że Wiosenne Zawody dla Dzieci i Młodzieży o „Puchar Prezydenta Elbląga” odbyły się zgodnie z planem w dniu 3 maja 2017 roku na rzece Elbląg w Elblągu. W klasyfikacji drużynowej brało udział 5 szkół podstawowych, 3 gimnazja i 2 szkoły ponadgimnazjalne. Puchary za pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach ufundował Urząd Miejski w Elblągu, puchary za II i III miejsca oraz dyplomy i  upominki dla zawodników i opiekunów drużyn
ufundował Zarząd Okręgu PZW w Elblągu.

Czytaj więcej...

Integracyjna wycieczka na Hel

DSCF8475Dnia 27.04.2017r Komisja Młodzieżowa ZO PZW zorganizowaąa integracyjną wycieczkę na Hel dla 50 osób,w której uczestniczyły dzieci z nowo powstałej szkółki wędkarskiej przy Kole PZW Sielanka,oraz dzieci z SP w Zwierznie,gdzie od września 2017 r .
będzie dalej funkcjonowala szkółka wędkarska im.M Kalisza, obecnie przy Gim. w Stankowie.

Czytaj więcej...