Młodzież

Konkurs plastyczny "Czyste Wody - Zdrowe Ryby"

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Czyste Wody - Zdrowe Ryby".

Dzień Dziecka 2014 w Pasłęku

img 6069Słoneczna pogoda połączona z silnym wiatrem towarzyszyła przez cały dzień 1 czerwca dzieciom i młodzieży biorącym udział w imprezie wędkarskiej połączonej z łowieniem ryb zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Tradycyjnie impreza ta odbyła się na terenie Zakrzewka w Parku Ekologicznym. Organizatorem tej imprezy było Koło PZW w Pasłęku wraz ze Sportowym Klubem Wędkarskim „TUBIS” działającym przy ZO Elbląg. W spotkaniu tym  udział wzięło 260 młodych wędkarzy i wędkarek z terenu miasta i gminy Pasłęk oraz okolicznych gmin jak: Rychliki, Wilczęta, Markusy, Elbląg, Dzierzgoń, Morąg oraz Małdyty, którzy podzieleni zostali na trzy  grupy wiekowe tj;  do lat 8 -  118 osób, w wieku 9–13 87 osób  oraz w grupie 14-18 55. Wszyscy uczestnicy przybyli z rodzicami i  opiekunami co sprawiło,  że ogólnie na terenie Zakrzewka było kilkaset osób.

Dzień Dziecka w Suszu

DSC06458Dzień Dziecka Koła PZW Twister w Suszu tradycją roku ubiegłego odbył się na stawach Państwa Sikorów w miejscowości Różnowo.Bardzo mile zaskoczyła nas wysoka frekwencja, na szczęście byliśmy bardzo dobrze przygotowani. Odbyły się zawody wędkarskie dla naszych pociech, wszystkie zajęły pierwsze miejsce, zostały nagrodzone złotymi medalami pamiątkowymi oraz każde dziecko otrzymało na pamiątkę znaczek Koła PZW Twister w Suszu. Wspólnie bawiliśmy się w przeciąganie liny,wyścigi w workach,skakanie przez skakankę. Całość uwieńczyło wspólne biesiadowanie przy ognisku.Mamy nadzieję, że poprzez zabawę oraz edukację, będziemy propagować piękny sport, jakim jest wędkarstwo.
 
Zarząd Koła PZW TWISTER w Suszu

Zobacz fotorelację

Wiosenne zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży o Puchar Prezydenta Elbląga 3 maja 2014r.

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu informuje, że tradycyjne zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży o "Puchar Prezydenta Elbląga" odbędą się 3 maja 2014r. na rzece Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta w Elblagu.

Zgłoszenia drużyn szkolnych i zawodników indywidualnych wraz z nazwiskami opiekunów - tel. 55 2325482 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Regulamin szczegółowy zawodów - na naszej stronie w zakładce - Młodzież.

Zapraszamy młodych wędkarzy do udziału w zawodach.